KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9098469
nr 909 8469
Akvareller
3 st, Kina, fåglar+ karpar, 22x24
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 1 september 2014
kl 19:15:06
600 kr
900 kr
800 kr
1.000 kr